© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Her Desende Eşsizlik Gizli Daida Home

Her Desende Eşsizlik Gizli Daida Home

Derya Uysal ve Mimar Nurdan Çine Ekizler’in, ailelerinin üretim deneyimlerinden beslenerek oluşturdukları özgün tasarımlarla Daida, kullanıcılarına her biri ayrıcalıklı, eşsiz ve el işçiliği ürünler sunuyor…

Felicity koleksiyonu, adına uyumlu enerjisi ile mutluluğun başrol olduğu hayatlara dokunuyor. Koleksiyonun başrolü ise; fırınlanmış gürgen ağacı, pirinç ve bronz gibi materyalleri, İtalyan kumaşı, santimetre başına yüz altmış ince ipliği ile bir jakar sanatı olan Felicity Puf.

Koleksiyonun “dekorasyon mücevheri” öngörüsü ile hazırlanan serileri Crystalline, Eden ve Halo mutluluğa açılan kanatlardan ve bu kanatların ışıltısından ilham alınarak tasarlandı. Crystalline serisinde altın kaplama ve free nikel bronz kaideli kristalleri; Eden ve Halo serilerinde ise altın kaplama ve free nikel bronz figürler ile mücevher şıklığı dekorasyona yansıyor.

Özenli el işçiliği ile üretilen doğal taşların eşsizliği, her bir ürünün renginde, deseninde ve damarında gizli.

Gerçek mi, Masal mı?

Yaşam, sonsuz akışın izinde bir döngü. Bu döngüde var olan her şey zamanda tek bir anda, akışın başladığı ve bittiği noktada gizli. Döngünün içinde olduğumuzu fark ettiğimizde anlamlanır her şey ve içimizdeki ses dile geldiğinde soyunur kendi gerçeğine.

Hayaller varsa masallar neden gerçek olmasın?

İşte bu yüzden sadece içimizdeki seslerin gölgeleriyle şekillenen tasarımların ruhu bizim hikâyemizde başrol ve bu tasarımlar sizin hikâyenizde olmak için usta ellerde, ustalıkla işlendiler. Antik dünyanın parlayan yıldızlarından mimar, heykeltıraş ve zanaatkâr Daidalos’un ışığından doğan Daida ile hayata bir iz, zamana bir an… 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.