© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Funda Kurt Healthy Beauty’de Sizi Bekleyen Hizmetler

Funda Kurt Healthy Beauty’de Sizi Bekleyen Hizmetler

İnsanın doğasında var olan güzelliğin ortaya çıkması adına bütüncül hizmet sunan Funda Kurt, merkezlerinde verdikleri hizmetleri detaylandırıyor.

Güzel olmanın, özen isteyen bir süreç olduğuna inanarak; güzelliğin özünde de sağlığın ve mutluluğun yer aldığı gerçeğiyle hareket ediyoruz. Güzelliğin sırrı doğallık, doğallığın sırrı sağlıkta gizlidir. Bu bilinçle çıktığımız yolda doğal güzellik birincil önceliğimiz. Bunu en iyi şekilde gerçekleştiriyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz, çünkü güzelliğin anatomisini biliyoruz. İnsanın doğasında var olan güzelliği fark edilir kılmak adına siz değerli müşterilerimize bütüncül bir güzellik deneyimi sunuyoruz. Funda Kurt markamıza özgü; yenilikçi ve kaliteli hizmetimizle güzellik sektöründe fark yaratmaya devam ediyoruz. Kişiye özel güzellik uygulamalarımız ile kaliteden ödün vermeden sürdürülebilir hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Eğitmen düzeyindeki uzman personelimizin müşterilerimiz ile olan iletişimini ve gerçekleştirilen hizmetin kalitesini optimum düzeyde tutarak her müşterimizin kendisini ayrıcalıklı hissetmesini sağlıyoruz. Biliyoruz ki bizim müşterilerimiz en güzelini ve en kalitelisini hak ediyor. Sektörümüzün en yeni teknoloji ve uygulamalarını müşterilerimizle buluşturarak, güzelliklerine sağlıklı ve devamlılık arz eden dokunuşlarda bulunuyoruz. Önce sağlık diyerek hijyen ve kaliteden ödün vermeden seçtiğimiz ürünlerle müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyor olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Yeni Nesil Medikal Cilt Bakımı Uygulamaları

Hydrafacial: Bebeksi bir cildin temel koşulu. Derinlemesine temizlenmiş, bebeksi bir cilde sahip olmanın ilk ve en temel koşulu olan hydrafacial, düzenli yapıldığında cildinizde gözle görülür sonuçlar verir. Doğru ürünlerle ve belirlenen aralıklarla uygulanan bu işlem sayesinde cildinizdeki gençleşmeye tanık olursunuz. Yaşa bağlı ya da genetik sebeplerden dolayı cildi etkileyen birçok olumsuz faktörü ortadan kaldırmaya yardımcı hydrafacial işlemi sayesinde, ışıl ışıl parlayan cildinizle sağlıklı güzelliğin farkındalığını keyifle yaşarsınız.

Medikal Cilt Bakımı: Güzellik zaman isteyen bir deneyimdir. Medikal cilt bakımı sayesinde siyah nokta, akne, mila temizliği, cilt canlandırma; kolajen ve elastikiyeti uzun vadede destekler. Bu sebeple medikal cilt bakımı seansları belli aralıklarla düzenli olarak yapılmalıdır. İlk bakım seansında bile, cilt içten içe kendini beslemeye başlar. Sizler de düzenli aralıklarla yaptıracağınız medikal cilt bakımları sayesinde sağlıklı bir cilde kavuşabilir, güzelliğinize güzellik ve ihtişam katabilirsiniz.

Medikal Cilt Bakımının Önemi: Gözeneklerin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Ciltte ölü deri birikimini önler ve atılımını sağlar. Lekeyi ve cilt tonu eşitsizliğini önler. Düzenli medikal bakım, erken yaşlanmayı geciktirir. Kolajen üretimini sağlar, artırır. Daha parlak bir cilt görünümü sağlar. Akne, sivilce ve siyah nokta gibi cilt problemlerinin önüne geçer. Temiz cilt nefes alır, oksijensiz kalmaz. Aşırı sebum ve yağ oluşumunu baskılayarak sebum dengesini düzenler. İnce çizgi ve kırışıklık oluşumunu engeller. Cildin esnek yapısından yararlanılarak uygulanan yöntem altı ila sekiz seans yapılır. Ciltte uzun ömürlü kalıcılık sağlar.

Cilt Yenileme ve Leke Uygulamaları: Cildiniz istediğiniz ışıltıda değil mi? Cilde gerekli ışıltıyı ve sağlığı kazandıracak peeling ve lazer işlemi ile cilt lekelerinize veda edin. Merkezimizde öncelikle profesyonel cilt analiz cihazı ile uzmanlarımız tarafından kişinin cilt dokularına bakılmaktadır ve ardından danışan; kişiye özel, en uygun işleme yönlendirilmektedir. Uygulamalardan bahsedecek olursak:

Baby Face Ultra ile Işıldayan Bir Cilt: Baby Face Beauty beş ila altı dakikalık bir uygulamada dermise kadar ulaşan binlerce mikro ışın üretir ve cildin derin katmanlarında hassas mikro kanallar açar. Dakikada ortalama altı bin mikro kanal açarak bir yüzde ortalama otuz bin mikro kanal açılır. Açılan bu mikro kanallardan cildin ihtiyacına uygun ampul içeriği cilt altı katmanlara gönderilir, iyileşme içeriden dışarıya doğru başlar. Baby Face Ultra™ nano ampuller, lazer sisteminin açtığı mikro kanallardan cildin derin tabakalarına kadar nüfuz ederler. Baby Face Beauty uygulamasını başarılı kılan en önemli etken, nano teknoloji ile üretilen ampul içeriklerinin cilt bariyerini kolayca geçerek cildin derin tabakalarına kadar iletilebilmesidir. Bu amaçla serumların üretim aşamasından kullanım aşamasına kadar bir dizi özel teknoloji kullanılmıştır.

Kullanım Alanları: İnce çizgiler ve kırışıklıklar, pigmentasyon, yüz, boyun ve dekoltenin zayıf dokusu ve tonu, gözenek daraltma, güneşten zarar görmüş cilt ve güneş lekeleri, hipo veya hiper pigmentasyon, aktinik keratoz, melazma belirtileri, gül Hastalığı, ince çizgi ve kırışıklıkları azaltma/önleme, leke  (çiller, yaşlılık lekeleri), cilt beyazlatma, genital renk açma, koltuk altı beyazlatma.

Scaret X Altın İğne: Altın iğne, fraksiyonel lazer teknolojileri yardımıyla kolajen üretimini tetiklediği için yaşlanma karşıtı bir etki elde edebilmemizi sağlayan bir uygulamadır. Yaşlanmayı durdurabilmek, cildi anti-aging bir koruma altına almak için kullanılan medikal estetik uygulamalar içinde en başarılı yöntemlerden biri ve cilt gençleştirmede zamanı geri saracak kadar etkilidir.

Altın İğne ile Neler Yapabiliriz: Yaşlanma karşıtı (anti-aging), sarkmalar üzerinde çok güçlü bir etkisi vardır. Sivilce izlerinden kalan çukur ve skarları tamamen yok eder. Çatlaklar üzerinde etkilidir. Yara ve yanık izlerini siler, çok derin izlerin görünümü hafifletir. Cilt lekeleri üzerinde etkilidir, ton farklarını ortadan kaldırır. Gözenekleri sıkılaştırır ve rozasea ciltlerde kullanabildiğimiz uygulamadır.

EcO2 Karbondioksit Lazer: Cilt yenileme amacıyla derinin üst ve orta tabakalarına etki ederek, cilt yaşlanması, sivilce, yara, çatlak ve yanık gibi izlerin giderilmesinde kullanılan en güçlü lazer teknolojisidir. Fraksiyonel karbondioksit lazer uygulaması sivilce izleri başta olmak üzere, ameliyat, yanık ve yara izleri, gebelik ve doğum sonrası oluşan çatlaklar, anti-aging amaçlı olarak cilt kırışıklıkları ve sıkılaştırma amacıyla da yüz sarkmalarında kullanılmaktadır. Bununla birlikte yaşlılık ve güneş lekelerinde, gebelik maskesi olarak adlandırılan melazma rahatsızlığında da  uygulanabilir. Vücudumuzun tüm alanlarında kullandığımız ve aynı zamanda vajinal estetik, nasır rahatsızlıklarında tercih ettiğimiz, başarılı sonuçlar elde edilen, FDA onaylı bir teknolojidir. Genital estetik ameliyatlarda ve fonksiyonel problemlerin giderilmesinde CO2 ve Erbium YAG lazerler önemli bir araç haline gelmiştir.

İşlevsel Açıdan Kullanım Alanları: Organ sarkması olmayan hastalarda idrar kaçırma (stres üriner inkontinans, SUI), vajina sıkılaştırma ve vajinal gençleştirme (rejüvenasyon), menopoz döneminin şikayetlerini gidermek, vajinal kuruluk, tekrarlayan vajinal enfeksiyonlar, sık geçirilen vajinal mantar enfeksiyonları.

Hollywood Spectra Karbon Peeling: Tüm dünyada karbon peeling başta olmak üzere pek çok farklı amaçla kullanılan Hollywood spectra karbon peeling cihazı, dört dalga boyuna sahiptir ve çift operasyon modu ile pek çok farklı amaca hizmet edebilir. Karbon peeling ile en sık uygulanan uygulamalar, farklı renkteki dövmelerin silinmesi ve melazma hastalığının uygulamasıdır. Karbon peeling ile yapılabilecek diğer işlemler ise şunlardır: Dermal/epidermal pigment, genişlemiş gözeneklerin sıkılaştırılması, cilt tonunun dengelenmesi, tüy sarartma işlemi, tırnak mantarlarının giderilmesi, ote nevus, yüzde bulunan aknelerin ve akne izlerinin giderilmesi. Leke probleminde de  son derece etkili olan karbon peeling uygulamasında etkiler kısa süre içerisinde gözlenebilir. Her cilt tipine uygulanabilen Hollywood spectra karbon peeling cihazı ile aynı anda birden fazla cilt problemine müdahale etmek mümkündür. Dört mevsim uygulanabilir.

PRP: PRP iyileşmeyi hızlandırmak ve enflamasyonu azaltmak için kullanılır. Trombosit bakımından zengin plazma terapisi veya PRP enjeksiyonları, örneğin saç büyümesini teşvik etmek, cildi gençleştirmek ve yumuşak dokuların iyileşmesini hızlandırmak için çeşitli nedenlerle kullanılabilir. Kişinin kendi kanından elde edilen bir maddeye enjekte edildiğinden ciddi yan etkilere neden olmaz ve PRP’nin uygulanabilirliğini arttırır.

Mezoterapi: İçinde vitamin, enzim, hormon benzeri maddeler, aminoasit kokteylleri, peptidler, nükleotidler, büyüme faktörleri, çeşitli antioksidanlar ve bitki ekstraktları bulunan ilaçların tek başına ya da birlikte yüz derisine zerk edilmesiyle yapılan bir uygulama yöntemidir. Kişinin cilt tipine ve ihtiyacına göre; Paris ışıltısı, gençlik aşışı, kolajen mezoterapisi, Hollywood ışıltısı ve saç mezoterapisi kişinin cilt altına enjekte edilen günümüzde en çok tercih ettiğimiz uygulamalarımızdandır.

Medikal Cilt Uygulamaları: İnce çizgilerin giderilmesi, burun kemeri düzeltme, dudak vitamini, dudak kontür belirginleştirme ve dudak gençleştirme, burun ucu kaldırma, yüz kontürü belirginleştirme (çene ucu, jawline hattı), kaş kaldırma, Hollywood yanak.

Lazer Epilasyon: Lazer uygulamalarında merkezimizde öncelikle uzman eşliğinde ten rengi ve kıl kökü analizinizi gerçekleştirip  ardında size uygun olan cihazı belirliyoruz. Üç farklı dalga boyu ile tüm cilt tipleri ve kıl köklerine uygun olarak çalışmaktayız. Alexandrite lazer, diod lazer ve son olarak da Nd YAG lazer epilasyon olarak üç farklı FDA onaylı cihazla bu alanda hizmet sunmaktayız.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.