© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cilt Bakımının Önemi

Cilt Bakımının Önemi

Duet Beauty Center’ın kurucu ortakları Iryna Aslan ve Elena Kuduban; cilt bakımı işlemlerinde merkezlerinde kullanılan güncel teknolojik yöntemleri, kişinin cilt tipine uygun olarak yapılan bakım uygulamalarını ve cilt bakımının faydalarını MAG Okurlarına anlatıyor…

 

ilt bakımın önemi nedir? Merkezinizde uyguladığınız cilt bakımı hizmetinizden bahseder misiniz?

Kişinin cilt tipine uygun, düzenli olarak bakımlarının yapılması zamanla ve yaşam koşullarıyla birlikte meydana gelebilecek kırışıklık, sarkma, leke, akne gibi sorunların oluşmasını engellemek açısından oldukça önemlidir. Cilt bakımını, sıcak buhar kullanmadan özel protokollerle gözenek açarak daha konforlu bir işlem ve yeni bir yöntemle uyguluyoruz.

Cilt bakımıyla hangi sorunlar ortadan kaldırılabilir?

Sivilce, siyah nokta ve akne sorunlarının ortadan kaldırılması, leke tedavisi, yaşlanma belirtilerinin giderilmesi, lifting uygulaması ile kolajen üretiminin artırılması, gözeneklerin küçültülmesi, pigment farklılığının önüne geçilerek cilt tonunun eşitlenmesi, komedon tedavisi ile siyah ve beyaz noktaların yok edilmesi cilt bakımıyla mümkün olmaktadır.

Çoğunlukla kullanılan lazer epilasyon işleminden daha farklı bir uygulama yapıyorsunuz. Bu uygulamanızın özelliklerinden bahseder misiniz? Hangi mevsimler uygulanabilir?

Lazerimiz son teknoloji CE belgeli ve FDA onaylı bir cihazdır. Bronz ten olmak üzere tüm cilt tipleri için güvenlidir. Her mevsim uygulama yapılabilir. Güçlü DİODE lazer teknolojisi, istenmeyen tüyleri altı seansta azaltmaktadır. Geleneksel lazer uygulamalarına kıyasla istenmeyen tüyleri en geniş alanlarda bile çok daha hızlı yok edebilmektedir. İyileşmeyi gerektiren bir süreç yoktur. Uygulamanın hemen sonrasında sosyal hayata derhal dönülebilir. İleri teknoloji soğutma sistemi ile daha hızlı ve konforlu bir epilasyon deneyimi yaşamanızın yanı sıra cildinizde koruma sağlar, cilde zarar vermez.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.