© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

Kendi ismiyle kurduğu güzellik merkezinde misafirlerine hizmet veren Güzellik Uzmanı ve Saç Ekme Koordinatörü Eda Bayazıt; bölgesel incelme işlemine dair merak edilenleri MAG Okurlarıyla paylaşıyor…

 

Bölgesel incelme nedir?

Zaman zaman, ne kadar zayıflarsak zayıflayalım bazı bölgelerdeki kalıplaşmış yağlardan kurtulmak pek mümkün olmaz. Yağ hücreleri hepimizin bildiği üzere vücudun depo ettiği fazla enerjilerdir. Aslında disiplinli diyet programları ve düzenli, uzun zaman alacak spor desteği ile bu yağlardan kurtulmak mümkün olabilir. Daha az zaman harcayarak, kendinize daha çok vakit ayırarak, son teknoloji cihazların desteği ile bu yağlara veda etmek çok kolay hale geliyor.

Kimler bölgesel incelme yaptırabilir?

Fazla yağlardan kurtulmak isteyen herkes bölgesel incelme yöntemlerine başvurabilir ancak, hamilelerde, kalp pili kullananlarda ve ciddi kalp sorunu olanlarda bölgesel incelme uygulamaları yapılamamaktadır. Bunlara ek olarak uygulama yapılacak olan bölgede metal protez olanlar da bu uygulamadan yararlanamamaktadır.

Kaç seans uygulama yapılması gerekir?

Bölgesel incelmede kullanılan cihazlara ve kişinin vücut yapısına göre değişmekle birlikte, gözle görülebilen kalıcı sonuçlar elde etmek için ortalama altı ila sekiz seans uygulama yapılmaktadır. Her seans, uygulama yapılan yere bağlı olmak kaydıyla, kırk ila kırk beş dakika sürmektedir. Seanslar haftada iki kez uygulanmaktadır.

Bölgesel incelme kalıcı mıdır?

Elbette bölgesel incelme kalıcı bir etki sunar ancak, hastanın hareketsiz bir yaşam sürmeye devam etmesi, sağlıksız ya da dengesiz beslenmesi gibi nedenlerle incelme elde edilen bölgede yeniden yağlanma meydana gelebilir.

Bölgesel zayıflamada nelere dikkat etmeliyiz?

Etkili bir sonuca ulaşmak için üç ay kadar düzenli yapılması önerilir. En önemli konu, bu uygulama yapılırken kişinin günde iki buçuk litre su içmesidir. Bu sayede parçalanan yağlar vücuttan idrar yoluyla atılacaktır. Beslenme alışkanlığının düzenlenmesi de bölgesel incelmenin sonucunu olumlu şekilde etkileyecektir.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.