© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Arzu Büyükkapucu Bölgesel İncelme

Arzu Büyükkapucu Bölgesel İncelme

Danışanlarına, güzellik merkezi konseptinden farklı olarak bir kompleks hizmeti sağlayan Arzu Büyükkapucu, firmalarında uyguladıkları bölgesel incelme protokollerine değiniyor.

Misafirleriniz size sıkça hangi konularda başvuruyor?

Danışanlarımız bize lazer epilasyon, bölgesel incelme ve cilt bakımı konularında başvuruyor.

Peki, bölgesel incelmede hangi uygulamaları yapıyorsunuz?

Bölgesel incelmede kişinin vücut analizine göre kişiye özel protokoller hazırlıyoruz. Kişinin problemine yönelik lipones, G5, lenf drenaj, ısı battaniyesi gibi teknikler kullanıyoruz.

Yağların parçalanması nasıl gerçekleşiyor?

Lipones ve Lipones max cihazımızla, kalıplaşmış yağları ses dalgaları ile parçalayıp G5 masajı ile lenf kanallarına iletiyoruz. Daha sonra lenf drenaj ve ısı battaniyesi ile vücuttan ter ve idrar yoluyla atılımını sağlıyoruz.

Kaç seansta etkisi görülmeye başlanıyor?

Kişinin durumuna göre değişiyor. Önerdiğimiz seans aralığı dört ila sekiz seanstır.

Bu uygulamaların yanında diyet ve spor da gerekli mi?

Diyet ve spor ile desteklenirse bölgesel incelmenin etkisi daha iyi olur. Tabii ki diyet ve spor olmadan da cihazlarımız etkilidir.

Bölgesel incelme vücudun hangi alanlarında uygulanabiliyor?

Bölgesel incelme vücudun karın, bacak, kol, sırt, basen, gıdı bölgelerinde kullanılabilir. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.