© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Mücevhere Yoğun İlgi

Mücevhere Yoğun İlgi

Ayşe -Yusuf Yıldız’ın ev sahipliğinde gerçekleşen Cadaro Jewellery’nin Sevgililer Günü davetine cemiyet hayatından çok sayıda ünlü isim katıldı.

Mücevher sektörünün önde gelen markalarından Cadaro, Sevgililer Günü dolayısıyla İstinye’de bulunan mağazasında şık bir davet düzenledi. Davette model Ece Gürsel, misafirlere Cadaro tasarımlarını sergileyerek tanıttı. İstinye’de bulunan Cadaro Showroom’una gelen misafirler, markanın en nadide ve özel tasarımlarını yakından görme şansını da yakaladılar. Cadaro Jewellery’nin el işçiliği ile üretilen ve ödüllü tasarımları davetlilerden tam not aldı. Mücevherlerin ihtişamı ve ışıltısıyla gerçekleşen davete katılan konuklar, keyifli bir gece geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.