© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sanat ve Tasarım Günleri Sergisi

Sanat ve Tasarım Günleri Sergisi

EPOS 7 Derneği ve Yaratıcı Çocuklar Derneği iş birliğiyle düzenlenen “Sanat ve Tasarım Günleri” sergisinin üçüncüsü St. Regis Otel’de düzenlendi.

EPOS 7 Derneği ve Yaratıcı Çocuklar Derneği iş birliğiyle düzenlenen “Sanat ve Tasarım Günleri” sergisinin üçüncüsü gerçekleşti. St. Regis Otel’de düzenlenen sergide, dokuma sanatçısı Fırat Neziroğlu’nun eserleri sanatseverlerle buluştu. Sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinin yoğun ilgi gösterdiği gece, EPOS 7 Derneği Başkanı Zafer Kozanoğlu ile Yaratıcı Çocuklar Derneği Başkanı Didem Çapa’nın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.