© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ate1ier Butik Açıldı

Ate1ier Butik Açıldı

Farklı giyinmek isteyenlerin yeni adresi Ate1ier Butik; Beril Muratoğlu ve Gizem Göcen ev sahipliğinde, deri tasarımlarıyla modaya yön veren Zeynep Arçay ile ünlü modacısı Ferruh Karakaşlı’nın katıldığı şık bir kokteyl ile açıldı.

Alışveriş merkezi sıkıcılığından uzakta, rahat bir ortamda, farklı tasarımlara ulaşmak isteyenlerin yeni adresi Atelier1 Butik, özel bir davetle açıldı. Ankara iş ve cemiyet hayatından isimlerin yoğun ilgi gösterdiği açılış kokteylinde renkli görüntüler vardı. Kokteyle katılan davetliler, deri tasarımlarıyla modaya farklı bir renk katan Zeynep Arçay’ın tasarımlarını yakından görme fırsatı yakaladılar. Rahmi Koç, Alican Ulusoy gibi iş adamlarının ve Ezel, Med Cezir gibi dizilerdeki erkek karakterlerin kıyafetlerini tasarlayan ve milyarderlerin modacısı olarak anılan Ferruh Karakaşlı da açılış kokteylinin konukları arasındaydı. Ferruh Karakaşlı, davete katılan konuklarla 2014 yılı erkek modası ile ilgili bilgi ve stil önerilerini paylaştı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.