© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Decorillo Dünyası’na Hoş Geldiniz

Decorillo Dünyası’na Hoş Geldiniz

basin-bulteni-gorsel

Decorillo.com’un hikâyesi, tüm yaşam alanlarına güzellik ve yaşanılabilirlik katmayı hedefleyen bir ekibin; yaşadığı ortamı güzelleştirme arzusundan hiç vazgeçmeyen insanların, ‘Elit Zevklerin Buluştuğu Adreste’ yollarının kesişmesinin hikâyesidir. Tasarım ve dekorasyona dair her şeye tutkuyla bağlı olan ekip, en değerli antikaları, en göz alıcı gümüşleri, en kaliteli porselenleri, en sağlıklı ürünleri, en prestijli markaları aynı tutku ve heyecanı paylaşan sizlere ulaştırmak için Ankara merkezli Decorillo.com’un yarattı. Decorillo.com’un temelleri, daha kaliteli yaşamak adına, binlerce ev ve dekorasyon ürününün arasından en nitelikli olanları bulma arayışında olan herkese ulaşma aşkıyla atıldı. Decorillo.com evleri için en güzel ve en kaliteli olanı bulma arayışında olan sizlere bu yolda ışık tutmayı hedefliyor. Decorillo.com, sevgililer gününe özel seçtiği ürünlerde sunduğu fırsatlarla sizleri de sayfasına bekliyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.