© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

GAMZE SARAÇOĞLU Kuzey Yamacı’na Büyük İlgi

GAMZE SARAÇOĞLU Kuzey Yamacı’na Büyük İlgi

Modacı Gamze Saraçoğlu, 2012 Sonbahar-Kış hazır giyim koleksiyonu “Kuzey Yamacı”nı İstanbul Fashion Week 2012 kapsamında tanıttı.

 

Dünyanın en ünlü kadın dağcısı Wanda Rutkiewicz’in yaşamından ilham alarak hazırladığı yeni koleksiyonunun defilesine sanat, moda ve sosyal yaşamın tanınmış isimleri katıldı. Kuzey Yamacı koleksiyonunda anti-stres kumaşlar kullanılmış, ipek ürünlerde de kalın deri biye, kürk, manşet yaka, eskitilmiş bronz ve gold düğme kullanımı sıkça yer alıyor. Saraçoğlu’nun defilesinde Selma Ergeç, Selda Car, Didem Soydan ve Özge Ulusoy gibi ünlü mankenler yer aldı.

[nggallery id=1031]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.