© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

ARZU KAPROL Studio Kaprol’ün Genç Tasarımcıları Podyumda

ARZU KAPROL Studio Kaprol’ün Genç Tasarımcıları Podyumda

İlk defilesini Eylül ayında gerçekleştiren Studio Kaprol by Coke Design tasarımcılarının IFW kapsamında 2012-2013 Sonbahar-Kış koleksiyonlarını sergilediği defileyi, sanat, moda ve cemiyet hayatının birbirinden ünlü isimleri izledi.

 

Arzu Kaprol yönetimindeki Studio Kaprol by Coke Design’ın tasarımcıları Tolga Turan, Ali Bayramoğlu ve Gülcan Ardıç’ın koleksiyonları İFW çadırında moda tutkunlarının beğenisine sunuldu. Tolga Turan “Brotherhood”, Ali Bayramoğlu “Alien & Human” ve Gülcan Ardıç “Valdrada & Adardlav” adlı koleksiyonlarını sundu. Defilede Serenay Sarıkaya ve Ebru Öztürk gibi ünlü isimler podyuma çıktı.

[nggallery id=1029]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.