© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“Casanova” ve “Mata Hari”

“Casanova” ve “Mata Hari”

Dünyaca ünlü Fransız parfümör Gérald Ghislain, yarattığı Histoires de Parfums markası “Casanova” ve “Mata Hari” kokularının tanıtımı için geçtiğimiz hafta İstanbul’a geldi.

Gérald Ghislian’in tarihteki ünlü karakterlerden, ham maddelerden ve efsanevi yıllardan ilham alarak yarattığı “Koku Kütüphanesi”nin sıradışı ve ihtişamlı dünyasının keşfedildiği davet, Harvey Nichols Kanyon’da yapıldı. Tarihteki ünlü karakterler, hammaddeler ve efsanevi yıllardan hikayeler anlatarak tüm duyulara hitap eden koku kütüphanesi; Gérald Ghislain’in bereketli hayal gücü ile hassas, tutkulu ve duygusal yaşam öykülerini bir araya getirdi. Kanyon Harvey Nichols’da yapılan tanıtım kokteyline, cemiyet hayatından birçok ünlü bayan katılırken davetliler, dünyaca ünlü Fransız Parfümör Gérald Ghislain’den parfümler hakkında bilgi almayı ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.