© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Yaşa Özel Kutlama

Yeni Yaşa Özel Kutlama

Feng Shui Uzmanı Dilek Demirci yeni yaşını ZoZo adlı mekanda dostlarıyla birlikte kutladı.

Feng Shui Uzmanı Dilek Demirci yeni yaşını yakın dostları ile beraber ZoZo’da kutladı. Dilek Hanım’ın yeni yaşını kutladığı bu özel gecede, Budakaltı Restorant’ın sahibi Meltem Bengi, yakın arkadaşı için çok özel bir pasta yaptırdı. Pastanın mumlarını üfleyen Dilek Hanım bu anı fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirdi. Renkli gecede Divan Otel’in sahibi Perihan Uyar DJ’lik yaparken nostaljik müziklerin eşlik ettiği parti, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.