© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yavru Vatan’ın 31. Yılı

Yavru Vatan’ın 31. Yılı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, kuruluşunun 31. yılını düzenlenen bir resepsiyonla kutladı.

Yavru Vatan Kıbrıs’ın bağımsızlığının 31. Yılı dolayısıyla Swissotel’de özel bir resepsiyon verilidi. Büyükelçi Fazıl Can Korkut’un ev sahipliğinde gerçekleşen gecede üzerinde Kıbrıs bayrağının olduğu bir pasta kesildi. Pastanın ardından sahneye Hacettepe Üniveristesi Çocuk ve Gençlik Halk Dansları Topluluğu çıktı. Renkli gösterinin ardından konuklar açık büfede yer alan bir birinden leziz ürünleri tattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.