© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yarım Tona Kepli Veda

Yarım Tona Kepli Veda

Fitiz Diet Mutfak & Marketi’nin üçüncüsünü düzenlediği ve Nobel İlaç’ın sponsorluğunu üstlendiği geleneksel yaza merhaba partisinde Ankara’nın seçkin isimleri bir araya gelerek Türkiye’nin en fit menüsünün tadımını yaptılar.

İçerisinde Form Burger, Fitbey(Fit Beyti), Fit rulet, aşk tatlısı gibi önyargıları yıkacak yepyeni fit lezzetlerin bulunduğu 65 çeşit sağlıklı, kalorisi azaltılmış yemeği içeren menünün önde gelen lezzetleri oldukça ilgi topladı. Menünün içeriği ise Dyt. Elvan Odabaşı Kanar tarafından hazırlanmış olup Fitşef Zeynep Yeltan tarafından Fitiz Diet Mutfak’da hayata geçirildi. Partideki en anlamlı ve renkli olay ise Dyt. Elvan Odabaşı Kanar ve ekibinin doya doya zayıflattığı ve toplamda 500 Kg kaybeden yirmi danışanın yeni yaşamlarına merhaba dedikleri kep atma töreni oldu.
‘Doya Doya Zayıfla’mayı motto edinen, Dyt. Elvan Odabaşı Kanar ve Formeo ekibinin desteği ile ideal kilosuna ulaşan yirmi kişi, adeta bir mezuniyet töreni gibi cübbe giyerek ve kep atarak başarılarını kutladılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.