© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yardım Gönüllüleri Hız Kesmedi

Yardım Gönüllüleri Hız Kesmedi

Kadın ve Gençlik Platformu Derneği’nin geleneksel olarak düzenlediği yardımlaşma günü başkent cemiyetini Apart Otel’de bir araya getirdi.Kurulduğu 2001 yılından bu yana öğrencilere burs,kadınlara da eğitim ve sağlık hizmetleri konusunda destek vermeyi amaçlayan dernek, yardımlarına hız kesmeden devam eti.Apart Otel’de gerçekleşen bu davetin ev sahipliğini, Ankara’nın seçkin isimlerinden olan Zeynep Köksalan yaptı.
Cemiyetin yardımsever hanımlarının da katıldığı bu özel davet,konuklara yapılan ikramlar müzik dinletileriyle devam etti.Birçok değerli yardım projelerinde adından söz ettiren,Kadın Ve Gençlik Platformu Derneği yine önemli bir projeye imza atmış oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.