© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

MEYRA OTEL’DE ANLAMLI DAVET

MEYRA OTEL’DE ANLAMLI DAVET

Kadın ve Gençlik Platformu derneği üyeleri geliri çocuk gelinler yararına Mercan Ünal’ın ev sahipliğinde Meyra Otel’de gerçekleştirildi. Ankara Meyra Otel’de Kadın ve Gençlik Platformu Derneği üyelerinin katılımıyla gerçekleşen “2015’e güle güle” isimli müzikli çay partisinde eğlence bir an olsun eksik olmadı. Davetten elde edilen gelir çocuk gelinler yararına bağışlandı. Davetliler bu anlamlı günde bol bol sohbet edip; fotoğraf çektirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.