© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Wewood Next level’da Açıldı

Wewood Next level’da Açıldı

Ahşap saat, gözlük ve aksesuar üzerine hizmet veren dev İtalyan markası Wewood, Ankara Next Level’da açıldı.

Ahşap saat, gözlük ve aksesuar üzerine Avrupa’nın birçok ülkesinde hizmet veren dev İtalyan markası Wewood, Ankara Next Level AVM’de kapılarını açtı. Türkiye’de ilk mağazasını İstanbul Ortaköy’de açan Wewood, ikinci mağazasını Ankara’nın gözde alışveriş merkezi Next Level AVM’de açarak adından söz ettirmeyi başardı. Açılışa oldukça yoğun bir katılım olduğu gözlenirken markaya tanıyan kişilerin ürünleri dikkatli gözlerle incelediği görüldü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.