© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Nolte Tutkunları Buluştu

Nolte Tutkunları Buluştu

CEM İŞİN, FEZA TAŞEZEN, CANAN ÜSTÜNALP, ARZU NALBUR, ÇİĞDEM GENERAL, SEYİT ERKAN

Dünyaca ünlü yatak odası ve mutfak üreticisi Nolte, Çankaya Caddesi’nde bulunan yerinde oldukça eğlenceli geçen bir yılbaşı partisi daveti verdi.

GAMZE DEMİRÖZ İLALAN

Çankaya Caddesi üzerinde bulunan Nolte Home Studio, marka tutkunları ve cemiyet hayatının tanınan simalarının davetli olduğu renkli bir parti düzenledi. Davette birbirinden leziz ikramlar misafirler için sunulurken, davetin ev sahipliğini, mağaza sahibi Gamze Demiröz İlalan üstlendi. Katılımcılara teşekkürlerini sunan Gamze Hanım, davetlileri de kapıda karşılayarak örnek bir davranış sergiledi.

HÜLYA YAVUZ

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.