© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ünlü Beyler “Arçelik” Mutfağı’nda

Ünlü Beyler “Arçelik” Mutfağı’nda

Cemiyet hayatının ünlü beyleri, Doors Akademi Arçelik mutfağında birbirinden lezzetli yemekler pişirmek için buluştular ve hünerlerini ortaya koydular.

“Arçelik’le Mucize Lezzetler” Pişirme Atölyeleri cemiyet hayatının ünlü beylerinin katılımı ile 28 Mart Cumartesi günü, 14:00-17:00 saatleri arasında Doors Akademi Arçelik mutfağında gerçekleşti. GARBBO Ajans Başkanı Gizem Aktorun ve Tuba Peksayar Şimayli ev sahipliğinde gerçekleşen davette, misafirler Meksika Mutfağının püf noktalarını öğrendiler.

Ünlü beyler Arçelik Mutfağı’nda Şef Fehmi Samancı eşliğinde, “Mexican Feast” adlı atölyede Latin Amerika mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden “Dana Etli Fajita Quesadilla hazırladılar. Arçelik küçük ev aletlerinin mutfaktaki en büyük yardımcıları olduğunu söyleyen şef Fehmi Samancı, Meksika Mutfağının ince detaylarını davetliler ile paylaştı.

Arçelik küçük ev aletleri, Arçelik ankastre fırın ve ocaklar kullanılarak hünerlerin sergilendiği atölyede, profesyonel mutfak deneyimi yaşayan seçkin davetliler, hazırladıkları yemekleri birbirleriyle paylaşarak keyifli anlar yaşadılar.

Doors Akademi’deki Arçelik mutfağında keyifli anlara sahne olan ve lezzetli yemeklerin yapıldığı “Arçelik ile Mucize Lezzetler” Pişirme Atölyesine; Burak Hatipoğlu, Erkan Simitçioğlu, Burak Öztarhan, Kaan Çetinkaya, Koray Erkaya, Mutlu Şimayli, Tarkan Yürür, Alper Ziyal, Uğur Heperol, İlhan Or, Sinan Kuran, Ata Alp, Can Dimen, Can Helvacıoğlu, Nusret Cömert gibi ünlüler katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.