© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“Cosmos” Sergisi Paris’te

“Cosmos” Sergisi Paris’te

Ünlü mücevher tasarımcısı ve ressam Eser Elgür, uzun süredir üzerinde çalıştığı ‘Cosmos’ adlı sergisini Paris’in en ünlü galerilerinden Centre Anatolia Galerie La Fayette’de sanatseverlerle buluşturdu.

Ünlü mücevher tasarımcısı ve ressam Eser Elgür, titiz bir çalışmayla ortaya koyduğu, kırk parça resim ve otuz parça mücevherden oluşan Cosmos sergisini Paris’in en ünlü galerilerinden Centre Anatolia Galerie La Fayette’de sanatseverlerle buluşturdu. Erkan Özerman’ın organizasyonuyla şık bir davet eşliğinde açılışı gerçekleşen sergiye Paris magazin ve moda dünyasının ünlü isimleri katıldı. Eser Elgür ve Erkan Özerman’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davete Paris Başkonsolosu İhsan Emre Kadıoğlu’nun yanı sıra Janine-Bülent Osmanoğlu, Güngör Bayrak gibi Paris’te yaşayan ünlü isimler katıldı. Doktor Demir Fitrat Onger’in sahibi olduğu Centre Anatolia Galerie La Fayette’de gerçekleşen sergide görücüye çıkan tablolar büyük beğeni kazanırken mücevherler ise dünyaca ünlü Fransız şarkıcı Corinne Hermes ve best model Dila Pekdemir’in şık sunumuyla davetlilerin beğenisine sunuldu.
Uzun süredir bu sergi için hazırlandığını dile getiren Eser Elgür, on yedi yıllık deneyimini ve birikimini yansıttığı Cosmos sergisinde evrensel kardeşlik birliğine vurgu yaptığını belirtiyor. Çalışmalarında Mevlana’nın ünlü eseri Mesnevi’den etkilenerek tüm dinleri, dilleri, ırkları ve bütün canlıları evrenle paylaşan bir bütün olarak düşündüğünü dile getiren Eser Elgür, davet boyunca konuklarına çalışmaları hakkında detaylı bilgiler verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.