© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Nesibe Aydın Okulları’nda İspanyolca Eğitim Başladı

Nesibe Aydın Okulları’nda İspanyolca Eğitim Başladı

İspanya ile Özel Nesibe Aydın okulları arasında İspanyolca eğitim protokolü imzalandı.

İmza töreni İspanya Büyükelçisi Rafael Mendivil, İspanya’nın Bulgaristan Büyükelçisi ve Eğitim Ataşesi Cesar Aja Marina, Eğitim Program Direktörü Javier Menendez, Nesibe Aydın Okulları’nı temsilen kurucu Nesibe Aydın, Kurucu Temsilcisi Mirkan Aydın, Genel Müdür Şemsettin Beşer ve Uluslararası Program Koordinatörü Saadet Roach’un katılımları ile gerçekleşti. İspanya Büyükelçisi Rafael Mendivil Peydro; Nesibe Aydın Okulları’nda öğrenci olmanın bir ayrıcalık olduğunu bildiklerini ve program uygulamasını Nesibe Aydın Okullarına sunarak bu ayrıcalığın içerisinde olmak istediklerini dile getirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.