© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İstanbul’da New York’u yaşadılar

İstanbul’da New York’u yaşadılar

İstanbul’da New York’u yaşayan cemiyetin ünlü isimleri, Arçelik’in yeni ürünlerinin tanıtıldığı etkinlikte bir araya geldi.

Cemiyetin ünlü isimleri, Arçelik New York serisinin ürünleriyle, İstinye Park mağazasında düzenlenen öğle yemeğinde tanıştı. Misafirler, mağazanın New York manzarasına hâkim loftları andıran bir konseptte dekore edilen bölümünde yemekten sohbete New York’u yaşatan keyifli bir gün geçirdiler. Davetliler “New York Style Eats” konseptli mönü eşliğinde Saffet Emre Tonguç’un
anlatımıyla New York’u yeniden keşfetti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.