© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

TÜGİAD Vesperna’da Buluştu

TÜGİAD Vesperna’da Buluştu

Geçtiğimiz günlerde açılışını oldukça görkemli bir şekilde gerçekleştiren Vesperna Restaurant’da TÜGİAD Başkanı Barış Aydın ve TÜGİAD üyeleri bir araya gelerek öğle yemeğinde buluştu.

Vesperna Restaurant’da düzenlenen öğle yemeğinde TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın’ın yanı sıra, Koray Kartal, Bülent Yavuz, Metin Özmen, Sefa Çol, Bülent Aksu gibi isimler de vardı. İş hayatının tanınmış simalarının her damağa hitap eden menüyü oldukça beğendiği gözlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.