© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Tog Bazar 2015

Tog Bazar 2015

Toplum Gönülleri Vakfı tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Tog Bazar, giriş ücretlerinden elde edilen geliri Tog Genç Kadın fonuna aktardı.

2002 yılından bu yana 17- 25 yaş arası gençlerin güçlendirilmesi için çalışmalar yapan Toplum Gönüllüleri Vakfı, dokuzuncu Tog Bazar’ı Pazartesi günü Ortaköy’deki Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirdi. İki binden fazla ziyaretçinin katıldığı Tog Bazar’da ziyaretçiler havanın da güzel olması ile birlikte alışverişin tadını çıkarttılar. 2005 yılından bugüne kadar elde edilen iki milyon yediyüz otuzaltı bin lira gelir ile 28.306 gencin sosyal sorumluluk eğitimi almasına ve gençlerin topluma faydalı sosyal sorumluluk projelerinin hayata geçirilmesine destek olundu. Tog Bazar bu yıl, genç kadınların toplumsal hayatın her yerinde eşit ve özgür bireyler olarak katılmalarının önemini vurguladı. Yüz yirmi yedi seçkin firmanın katılımıyla gerçekleşen etkinlik, boğazın eşsiz manzarası eşliğinde festival tadında geçti. Etkinlik alanının bir bölümüne kurulan panoya katılımcılar on lira bağış yaparak kadına şiddet hakkındaki düşüncelerini yazdılar. Minik Tog’cular ise gezdirdikleri sepetlerdeki küçük hediyelik eşyaları konuklara satarak vakfa katkıda bulundular. Öğlen vakitlerinde başlayan etkinlik akşama kadar tüm hızıyla devam etti. TOG Bazar 2015 İstanbul’un toplam geliri 511 bin TL olarak gerçekleşirken, 2284 ziyaretçi ile TOG Genç Kadın Fonu’na aktarılan bağış tutarı 70.385 TL’ye ulaştı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.