© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Alışveriş Tutkunları Kermese Akın Etti

Alışveriş Tutkunları Kermese Akın Etti

Türk tasarımcılar tarafından Londra’da kurulan Moeva markası ve Elif Gönlüm iş birliğiyle düzenlenen Bliss Event, sosyal yaşamın ünlü isimlerini buluşturdu.

Four Seasons Hotel at the Bosphorus’ta gerçekleşen etkinlikte yabancı ve yerli birçok marka da yer aldı. Ev sahiplerinden Elif Gönlüm etkinliğe katılan cemiyet hayatının seçkin konuklarıyla yakından ilgilenirken standları arkadaşlarıyla birlikte dolaştı. Takıdan mücevhere, dekorasyon ürünlerinden çikolataya kadar birçok ürünün sergilendiği mini kermeste stand açanlar yoğun ilgiden oldukça memnundular. Tüm gün süren etkinliğe katılarak standları dolaşan sosyal yaşamın ünlü isimleri bol bol alışveriş yapmayı da ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.