© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

TOG 10 Yaşında

TOG 10 Yaşında

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) onuncu kuruluş yılını Kuruçeşme Arena’da “Gönülden Sahneler” etkinliğiyle kutladı.

Astaş Holdin’in ana sponsorluğunda Kuruçeşme Arena’da gerçekleştirilen geceye cemiyet, iş ve sanat dünyasının seçkin isimleri katıldı. Türkiye’de gençlerin enerjisini toplumsal faydaya dönüştürmek için kurulan Toplum Gönüllüleri Vakfı “Gönülden Sahneler” gecesi ile, Arzuhan Doğan Yalçındağ, Asaf Savaş Akat, Berna Tokar, Beyazıt Öztürk, Cem Duna, Ceyla Aysal, Demet Sabancı Çetindoğan, Ebru Gündeş, Osman Çarmıklı, Sedef Karamehmet ve Şirin Yalçın gibi cemiyet, sanat ve iş hayatının önde gelen isimleri, Ozan Doğulu yönetiminde, Ozan Doğulu Orkestrası eşliğinde TOG için sahne alarak, unutulmaz bir geceye imza attı. TOG Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Paker ve Eş Başkan Mehru Öztürk Aygül’ün ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte konuklar unutulmaz bir gece geçirmenin keyfini yaşadılar. “Gönülden Sahneler” gecesinden elde edilen gelir ise gençlerin hayata geçirecekleri sosyal sorumluluk projelerine aktarılacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.