© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sürpriz Nikaha Özel Davet

Sürpriz Nikaha Özel Davet

Sürpriz bir şekilde sessiz sedasız Hamburg’ta nikah masasına outran cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Selin Billi ve İskoç asıllı Andrew Mallison yakın dostlarına Park Şamdan’da özel bir yemek daveti düzenledi.

Selin-Andrew Mallinson çifti, anneleri Cana Sialom Tokgözlü’nün isteği üzerine ark Şamdan’da yakın arkadaşlarının katıldığı özel bir davet düzenlediler.  Eylül ayında Andrew Mallinson ve Selin Hanım  babası Osman Billi’nin sahip olduğu Bodrum Fidel Otel’de düzenlen düğünlerini yapmışlardı. Cana Tokgözlü’nün organize ettiği düğün törenine yüz davetli katıldı. Düğün yemeğinde Selin-Andrew Mallinson çifti ile birlikte Cana-Vakur Tokgözlü de birlikte ev sahipliği yaptılar. Kızı ve damadı ile tebrikleri kabul eden Cana Hanım’a yeni eşi Vakur Bey de eşlik etti.  Davetliler yeni çiftin davetine katılırken elleri boş gelmemiş genç çift için hediyelerini getirmeyi de ihmal etmemişti. Konuklar hep birlikte yemek yedikten sonra çiftin pasta kesimi törenini izlediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.