© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

KKTC Milli Gününü Coşkuyla Kutladı

KKTC Milli Gününü Coşkuyla Kutladı

Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti kuruluşunun otuzuncu yılını, oldukça renkli ve eğlenceli geçen bir resepsiyonla Swissotel’de kutladı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Milli Günü, KKTC Büyükelçisi Mustara Lakodamyalı ve eşi Milhan Lakodamyalı’nın ev sahipliğinde kutlandı. Geceye çok sayıda büyükelçi ve davetliler katılırken dans grubu tarafından Kıbrıs’a ait yöresel oyunlar sergilendi. Davetliler coşkulu geçen gecede Kıbrıs’a özgü yemeklerin tadına baktılar. Günün anlam ve önemi için pasta kesilen resepsiyon, yerini eğlenceye bırakırken davetliler gece boyu eğlendiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.