© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Dostlarını Yemekte Bir Araya Getirdi

Dostlarını Yemekte Bir Araya Getirdi

Cemiyet yaşamının seçkin isimlerinden Özdem Gürsel, yakın arkadaşlarının ve aile üyelerinin olduğu konuklarına Park Şamdan’da özel bir davet verdi.

İstanbul sosyal yaşamının sevilen isimlerinden Özdem Gürsel, yakın arkadaşlarının ve aile üyelerinin bulunduğu, özel davetli grubuna Park Şamdan’da yemek daveti verdi. Özdem Hanım’ın davetine iş ve cemiyet hayatından seçkin isimler katıldı. Davete gelen konukları kapıda karşılayan Özdem Hanım, davetlileriyle yakından ilgilendi. Kokteylin ardından yemeğe geçen davetliler yemekte oldukça neşeli ve keyifli vakit geçirdiler. Yemeğin sonunda davetliler Özdem Gürsel’e hazırladığı bu özel yemek daveti için teşekkür ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.