© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sanat Tutkunlarının Ebruyla Buluşması

Sanat Tutkunlarının Ebruyla Buluşması

Ela Gülay Türel’in kişisel olarak açtığı ilk sergi, sanatseverlerle  buluştu.

 

 

 

Ebru sanatçılarından Ela Gülay Türel, ilk kişisel sergisini Aloha Evleri’nde sade bir kokteyl ile açtı. Bir çok davetlinin katıldığı sergide otuza yakın esere imza atan sanatçının tabloları göz doldururken, eserlerin yapıldığı esnada çekilmiş olan görüntüler de ilgiyle karşılandı. Sergiyi gezerek eserler hakkında sanatçıdan bilgiler alan davetliler, ebru sanatının çok incelikli bir sanat olduğunu ifade ettiler. İlk kişisel sergisinde oldukça sıcak ve güzel eleştiriler alan Ela Gülay Türel, en yakın zamanda ikinci sergisini açacağını ifade etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.