© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Büyük Kolej Mezunları Lokma Gününde Buluştu

Büyük Kolej Mezunları Lokma Gününde Buluştu

Büyük Kolej Mezunları, geleneksel lokma gününde bir kez daha okul bahçesinde bir araya gelerek, öğretmenleri ve arkadaşları ile okul anılarını tazelediler.

Deli Dolu’nun müzisyenlerinin birbirinden güzel şarkıları ile güzel bir gün geçiren Büyük Kolej mezunları arasında bulunan 10. yıl mezunları ise Okul Genel Müdür Yardımcısı Tansel Saatçioğlu ve Yönetim Kurulu üyesi Tansu Doğay’dan 10. yıl şiltlerini aldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.