© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sakıp Sabancı Şık Törenle Anıldı

Sakıp Sabancı Şık Törenle Anıldı

Türkiye’nin kaybettiği büyük değerlerden biri olan merhum iş adamı Sakıp Sabancı vefatının on birinci yıl dönümünde Levent Sabancı Center’de saygıyla anıldı.

On bir yıl önce vefatıyla ailesi, akrabaları ve yakın dostlarının yanı sıra tüm Türkiye’yi derinden üzen Sakıp Sabancı’nın anma töreni Levent Sabancı Center’da gerçekleşti. Sakıp Sabancı Uluslararası Araştırma Ödülleri’nin de sahiplerini bulduğu geceye Sabancı Ailesi’nin yakın dostları katıldı. Anma gecesi ve ödül töreninde Türkan Sabancı, kızı Sevil Sabancı, Güler Sabancı, Suzan Sabancı Dinçer, Çiğdem Sabancı Bilen ve Serra Sabancı gibi Sabancı Ailesi’nden birçok isim hazır bulundu. Cem Davran’ın sunuculuğunda gerçekleştirilen ödül töreninde üç farklı dalda makale ödülü verildi. Ödül töreni sonrasında etkinlik piyano ustası Kerem Görsev’in konseriyle devam ederken gecenin sonunda Sakıp Sabancı’nın en çok sevdiği şarkılardan biri olan “Eski Dostlar” hep bir ağızdan söylendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.