© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

‘The Phantom Of The Opera’ya Sanatseverler’den Yoğun İlgi

‘The Phantom Of The Opera’ya Sanatseverler’den Yoğun İlgi

Türkiye’de ilk kez sahne alan ‘The Phantom of the Opera’ Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen şık bir gala ile sanatseverlerle buluştu.

Türkiye’de ilk kez İstanbul’da sahnelenen, dünyaca ünlü müzikallerin bestecisi Andrew Lloyd Webber’in ölümsüz eseri The Phantom of the Opera sanatseverlerin büyük ilgisini görüyor. Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde sahnelenen müzikal izleyenlerden tam not alıyor. Yirmi beş yılı aşan geçmişiyle Broadway’in en uzun soluklu ve en büyük prodüksiyonuna sahip olan Operadaki Hayalet, aynı zamanda dünya çapında kırk ülke, yüz on şehirde, altmış beş bin performansla seksen milyonluk bir izleyici kitlesine sahip. Sezonun en çarpıcı etkinliği olarak dikkat çeken Operadaki Hayalet uzun süre sahnelendiği İstanbul’da iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinin de büyük ilgisini çekiyor. Müzikali izleyen ünlüler oyunun finalinde ise beğenilerini övgü dolu sözlerle dile getiriyorlar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.