© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Renkli ve Keyifli Gece

Renkli ve Keyifli Gece

Marilyn Ajans tarafından Türkiye’de ikinci kez düzenlenen “Models Of Anatolia” modellik yarışması final gecesi Meyra Palace Otel’de düzenlendi.

Birbirinden renkli görüntülerin ortaya çıktığı yarışmada jüri de bir hayli dikkat çekici isimlerden oluşuyordu. Fatoş Abla Koleji sahibi Fatma Özyurt’un yanı sıra, SGS Beauty Clup’ın sahibi Gülşah Sayan, Metis Polikliniğin sahibi Yeşim Barlas ve ünlü manken Ece Gürsel yer aldı. Gece, güzeller geçidiyle devam ederken Semra Mutlu birinci oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.