© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Doğum Gününü Espositos’da Kutladı

Doğum Gününü Espositos’da Kutladı

Kısa bir süre önce hizmete açılan Espositos’ta gerçekleştirilen, Ankara cemiyet hayatının tanınan isimlerinden Hülya Akman’ın doğum günü, kendisine ve dostlarına keyifli bir gün yaşattı.

Park Caddesi üzerinde hizmete açılan ve kısa sürede adından sıkça söz ettiren Espositos’un sahibesi Hülya Akman, yeni yaşını en yakın dostları ile kutladı. Oldukça renkli anlara sahne olan partide Hülya Hanım, bu mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan arkadaşlarıyla yakından ilgilendi. Parti uzun bir masada bol sohbetle başlarken, mekan da davetliler tarafından tam not aldı. Neşeli geçen partinin sonlarına doğru gelen pasta ile birlikte, davete katılan hanımlar Hülya Hanım’ı alkışlarla tebrik ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.