© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kayhan Yapı Açıldı

Kayhan Yapı Açıldı

Yapı sektörünün marka firmalarından biri olan Kayhan Yapı, beklenen açılışını Park Caddesi’ndeki yerinde gerçekleştirdi.

Kayhan Yapı Malzemeleri Ltd Şti., ev sahipliğini Bülent Torpil ve Hicran Torpil’in üstlendiği görkemli bir törenle açıldı. Vitrifiye, banyo, seramik gibi İtalya, İspanya ve Almanya’dan ithal ürünlerin yanı sıra özel tasarım mutfak dolaplarının da yer aldığı mağaza konuklar tarafından çok beğenildi. Açılışta birçok sektör temsilcisi ve marka tutkunu bir araya gelirken, Kayhan Yapı’nın ilk iki katında bulunan showroomu da gezmeyi ihmal etmediler. Mağazanın başarılı mimarı Hicran Hanım: “Mağazanın kapı, duvar, merdiven ve tezgahlarında seramikler kullanılırken, seramiğin nerelerde kullanılabileceğini göstermek istedik.” dedi. Keyifli açılış, davetlilere sunulan canlı müzik dinletisiyle devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.