© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Renkli Brunch

Renkli Brunch

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Alfa Romeo Red Days ve Jeep Freedom Days organizasyonu, bu yıl da Radyo Vizyon canlı yayını ve Barnies Cafe’nin hazırladığı açık büfe sunumlarıyla gerçekleşti.

Alfa Romeo ve Jeep tutkunlarının akın ettiği etkinlikte renkli görüntüler yaşandı. Davete katılan dansçı ve manken Lara Günaydın da organizasyonu renklendirdi. Radyo canlı yayınını dinleyip bayiye gelen müşterilere de sürpriz hediyeler verildi. Canlı yayında Satış Müdürü Murat Erkütük ile Radyocu Serkan Kızılbayır, Alfa Romeo ve Jeep markaları hakkında bilgiler verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.