© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Raimund Kunz’dan Veda

Raimund Kunz’dan Veda

İsviçre’nin Ankara Büyükelçisi Raimund Kunz, görev süresinin dolması nedeniyle verdiği resepsiyonda birçok büyükelçi ve konuğu ağırladı.

Türkiye’de ki görev süresini tamamlayan Raimund Kunz, ülkesine dönmeden önce verdiği veda resepsiyonu yaklaşık 200 kişiyi ağırladı. Swissotel’de gerçekleşen resepsiyona birçok büyükelçinin yanı sıra yabancı misyon temsilcileri ve davetliler katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.