© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

MaxMara Yeni Adresinde

MaxMara Yeni Adresinde

Made in Italy konseptli moda evinin altın çağından ilham alan MaxMara İlkbahar/Yaz 2013 koleksiyonunu yeni adresinde moda severlere tanıttı. Başkentteki en yeni adresini Oran’da bir AVM’de açan MaxMara, Ankara cemiyet hayatını buluşturdu. MaxMara City Project, Summer Cube, defile ve aksesuar koleksiyonlarının tanıtıldığı ve İtalyan misafirlerin styling önerileri verdiği organizasyonda, davetliler keyifli vakit geçirdi. Hazırlanan ikramlar eşliğinde cemiyetin sevilen isimleri hem hem ürünleri incelediler hemde beğendikleri kıyafetleri deneyerek satın aldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.