© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Plates Zone’dan Eğlenceli Gece

Plates Zone’dan Eğlenceli Gece

Next Level Alışveriş Merkezi’nin rezidans bölümünde yer alan Plates Zone düzenlenen renkli bir gece ile hizmete açıldı.

Esra Karaca ve İnci Noyan’ın sahibi olduğu spor merkezinin açılışı kokteyl ile başladı. Dakikaların ilerlemesiyle birlikte kokteyl partiye dönüştü. DJ ‘in hareketli şarkıları eşliğinde keyifli anlar yaşayan davetliler çalan şarkılara da tempo tutarak eşlik etti. Gecenin ilerleyen saatlerinde jimnastik dansçıların gösterisi davetlileri büyüledi. Stüdyoyu rezidansa açmanın hem kendileri hem de üyeleri için prestij taşıdığını ifade eden ortaklar, ” Ankara’nın merkezi semtlerine de merkezi olmayan bölgelerine de çok yakın. Prestij açısından buranın üyelerimize yakışacağını düşündük. Pilates artık trend olmanın yanı sıra bir ihtiyaç haline geldi. Hem formunu korumak isteyen hem de sağlık sorunları olanlar bizim gibi merkezlere başvuruyor. Pilates’in bütün ekipmanlarını kullanarak risksiz ve sağlıklı spor yaptırmak istiyoruz” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.