© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Otizmlilere İlgi Gösterdiler

Otizmlilere İlgi Gösterdiler

Çiğdem Ayözger Ergüvenç, yeni kitabı “Ve Sonra’yı”, Ankara cemiyet hayatının seçkin isimlerinin katıldığı özel bir yardım davetinde tanıttı.

Kavaklıdere Tenis Kulübü’nde gerçekleşen geceden elde edilen gelir, İlgi Otizm Derneği’ne bağışlandı. Birçok yardımsever hanımın katıldığı gecede ev sahipliği Çiğdem Ayözger Ergüvenç ve İlgi Otizm Derneği Başkanı Nejla Arslankurt birlikte üstlendiler. Anne ve babasını kaybettikten sonra yalnız kalan bir otizm hastasının hayatını konu aldığı yeni kitabını özel bir kokteylle tanıtan Ergüvenç’in davetinde, çok sayıda seçkin isim yer aldı. Gecede konuşma yapan İlgi Otizm Derneği Başkanı Arslankurt, anlamlı geceye katılan ve desteklerini esirgemeyen davetlilere teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.