Başa Dön

Öğrencilere Önemli Destek

Öğrencilere Önemli Destek

Gerçekleştirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren Başarım Sensin Derneği, “Hoşgeldin Yeni Yıl” adıyla şık bir davet düzenledi.

Başarım Sensin Derneği, Şule Argüder’in ev sahipliğinde sosyal yaşamın önemli isimlerinin katıldığı “Hoşgeldin Yeni Yıl” ismini verdiği özel bir davet gerçekleştirdi. Üniversite öğrencilerinin yemek ihtiyaçlarını gidermek için kurulan derneğin bu özel daveti W Hotel’de düzenlendi. Geliri Galatasaray ve Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine aktarılacak özel davette, Eve’s mücevher markasının mini defilesi, konukların büyük beğenisini kazandı. Sosyal yaşam ve sanat hayatını bir araya getiren yemekli davette, geliri yine üniversite öğrencilerine bağışlanacak bir müzayede gerçekleştirildi. Müzayede öncesinde, Başarım Sensin Derneği Kurucu Başkanı Şule Argüder tarafından projeye sponsor olan E7 GRUP Sky Tower Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Aydeniz ve destek veren kurumlara plaket verildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.