© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Nuxe, Cemiyet Hayatından Bir Çok Ünlü İsmi Bir Araya Getirdi

Nuxe, Cemiyet Hayatından Bir Çok Ünlü İsmi Bir Araya Getirdi

Dünyaca ünlü Fransız dermokozmetik markası Nuxe’ün kuru yağı, Huile Prodigieuse’un yeni tasarımlı şişesinin lansman davetine bir çok ünlü isim katıldı.
Nuxe Huile Prodigieuse daveti, Burcu Hanif ve Hülya Eltemur ev sahipliğinde W Otel’de gerçekleştirildi. Davete Nuxe Türkiye Genel Müdürü Frederick Carrera ve Siren Ertan Çarmıklı, Sanem Tezman, Zeynep Üstünel, Sitare Akdilek, Begüm Özer, Hülya Kalyoncu, İdil Atakol gibi cemiyet hayatından bir çok ünlü isim katıldı. Gerçekleşen davetle, Toplum Gönüllüleri Vakfı Burcu Hanif ve Hülya Eltemur Deniz Bursu Fonu’na destek veren Nuxe, 5 kız öğrencinin 1 sene boyunca üniversite eğitim bursu almasına katkı sağladı.
Mükemmel etkisiyle ve benzersiz yapısıyla vazgeçilmez olan Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ, %97,8 doğal içerikten oluşan, E vitaminiyle zenginleştirilmiş bir formüle sahip.
Hulya Eltemur. Frederick Carrera. Burcu Hanif (10)

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.