© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Klasik Koleksiyon’a Yoğun İlgi

Klasik Koleksiyon’a Yoğun İlgi

Dünyaca ünlü çanta markası Kwanpen, yeni yıla özel hazırladığı yeni koleksiyonunu şık bir davetle görücüye çıkardı.

Kwanpen’in Nişantaşı Mağazasında düzenlenen şık bir etkinlik ile yılbaşına özel hazırladığı yeni yıl koleksiyonunu tanıttı. Cemiyet hayatının tanınmış hanımlarının katıldığı davetin ev sahipliğini ise mağaza sahibi Aslı Bayraktaroğlu yaptı. Konuklarıyla yakından ilgilenen Aslı Hanım, davet boyunca yeni koleksiyon hakkında misafirlerine bilgi verdi. 1938 yılından beri krokodil derisi çantalar üreten Kwanpen’in ayrıcalıklı dünyası, Ezgi İçel ve Lian Kebudi’nin yaratıcı stilleri ile zenginleştirilerek konuklara sunuldu. Davete katılan konuklar yeni koleksiyonu yakından incelerken beğendikleri modelleri de almayı ihmal etmediler. Günlük kullanımdan, akşam davetlerine kadar günün her saatinde rahatlıkla kullanılabilecek bir model olan “Kwanpen Klasik Koleksiyonu” konukların büyük beğenisini kazandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.