© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Tohum 10 Yaşında

Tohum 10 Yaşında

Ülkemizin önemli vakıflarından “Tohum Otizm Vakfı” onuncu yılını Four Seasons Otel’de düzenlenen görkemli bir geceyle kutladı.

Tohum Otizm Vakfı, kuruluşunun onuncu yılını Vakfın Kurucu Başkanı Mine Narin’in ev sahipliğinde, Four Seasons Otel’de düzenlenen görkemli bir geceyle kutladı. Otizmli çocukların erken tanısının konulması, özel eğitim ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla faaliyetlerine devam eden Tohum Otizm Vakfı gecesine tüm destekçileri katılırken, cemiyet, iş ve sanat dünyasının birbirinden elit isimleri de yoğun ilgi gösterdi. Bu özel gecede destek verdi. Tohum Otizm Vakfı gönüllüleri tarafından özenle hazırlanan balo, kokteyl ile başladı. Gecenin en özel anı ise Kenan Doğulu’nun “we don’t need no education” şovu ile sahneye getirilen, Pink Floyd’un kurucularından, efsanevi Roger Waters’ın bizzat kendisinin imzalamış olduğu çok değerli gitarının Maya Portakal tarafından gerçekleştirilen açık artırmayla satılmasıydı. Roger Waters imzalı gitarı, yüz bin liraya Halit Narin satın aldı. Daha sonra geceye sponsor olarak destek veren Aşçıoğlu Grubu adına Yaşar Aşçıoğlu’na teşekkür plaketi takdim edildi. Davetliler gece boyunca gönüllü olarak müzik yapan Tarık Sezer Orkestrası’nın eşliğinde eğlendiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.