© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Next Level AVM’de Romantik Bir Gün

Next Level AVM’de Romantik Bir Gün

Birbirinden özel markaları Başkentliler ile buluşturan Next Level AVM’de birbirleri ile uyumları ve şıklıkları ile çok konuşulan Kur İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Tankal ve zarif eşi Carolina Tankal çifti ile “Sevgililer Günü” alışverişine çıktık.

Çok uyumlu bir çiftsiniz tanışma hikayenizi anlatır mısınız?

İkimizde Amerika’da aynı üniversitede okuyorduk. Ortak iki arkadaşımız vardı. İlk tanışmamız aslında çok kısaydı. İkincisi arkadaşımızın evindeki bir partide oldu. Aramızdaki her şey o akşam başladı.

Çift olarak bir gününüz nasıl geçiyor neler yapıyorsunuz?

İkimizde çalışıyoruz. Hafta içi çok yoğun geçiyor. Üç çocuğumuz var. Hafta sonları vaktimizin büyük kısmını onlarla geçiriyoruz. Ama çift olarak ya arkaşlarımızla ya da beraber kendimize vakit ayırmayı da ihmal etmiyoruz.

Sizi çift olarak her zaman şık ve özenli görüyoruz; alışverişe düşkün müsünüz? Ne kadar sıklıkla alışveriş yaparsınız?

Ben bir kadın olarak alışveriş yapmayı çok seviyorum. Cenk, güzel giyinmeyi sevse de mağaza mağaza dolaşıp kıyafet denemek ona zor geliyor. Bu yüzden de alışverişe daha az zaman harcıyor.

En son birbirinize ne zaman hediye aldınız?

Yılbaşında.

Next Level AVM’yi nasıl buldunuz?

Next Level; Ankara’nın özlediği markaları bir araya getiren, konut, iş merkezi ve AVM konseptinde çok başarılı bir proje diye düşünüyorum.

Next Level AVM’de size hitap eden mağaza ve markalar hangileri?

Weekend by MaxMara, Harvey Nichols, Hugo Boss, Nars ve Armani Jeans severek ziyaret ettiğimiz mağazalar

Tarzınızı nasıl tanımlarsınız?

Benim özel bir stilim yok. Bana yakışan ve üstümde iyi duran her şeyi severek giyiyorum. Cenk ise daha çok spor kıyafet giymeyi tercih ediyor.

Aksesuar, mücevher, giyim konusunda vazgeçemediğiniz parçalar nelerdir?

Benim için saat çok önemli. Kıyafetlerimi tamamlayan çantalar kullanmak ve küpe takmak kendimi feminen hissetmemi sağlıyor.

Tercih ettiniz yabancı ya da Türk tasarımcılar kimler?

İkimizinde özellikle takip ettiği bir marka yada tasarımcı yok. Kendimizi iyi hissetiğimiz ve yakıştığına inandığımız kıyafetleri, marka aramadan keyifle giyiyoruz.

Modayı takip eder misiniz yoksa kendi tarzınız olan kıyafetleri giymeyi mi

tercih edersiniz?

Modayı takip etmeye çalışıyorum. Ama aynı zamanda moda olmasada kendimi ifade edebileceğim kıyafetler giymek beni mutlu ediyor.

Next Level AVM’de iyi ki açılmış dediğiniz markalar hangileri?

Carolina Tankal: Harvey Nichols

Cenk Tankal: Hugo Boss’dur.

Sevgililer Günü yaklaşıyor; unutamadığınız Sevgililer Günü anınız var mı?
Cenk Tankal:
Sevgililer Günü’nü her yıl kutluyoruz. Ama en özel anılarımız Sevgililer Günü’nde değil de spontene gelişen günlerde.

Mutlu evliliğinizin sırrını paylaşır mısınız?

Cenk Tankal: Sevilmek istediğin gibi sevildiğin; sevilmesini istediği gibi sevdiğin bir evlilik güzel bir evlilik…

Sevgililer Günü için planınız var mı?

Cenk Tankal: Benim en büyük tutkum ve hobim müzik diyebilirim. Bu yıl İtalyan Büyükleçiliği İstanbul Venedik Sarayı’nın organize edeceği Maskeli Baloya ikinci defa beni DJ olarak cağırdıla. Bu parti benim Sevgililer Günümü kutlayacağım yer olacak. Çok eğleneceğimiz bir Sevgililer Günü olacağını ümit ediyoruz.

Genellikle erkekler alışverişten pek hoşlanmazlar. Cenk Bey, siz alışveriş yapmayı sever misiniz?

Cenk Tankal: Güzel giyinmeyi, iyi görünmeyi tabii ki seviyorum. Ama alışverişin hakkını vererek yapacak kadar sabrım maalesef yok. İhtiyacım olanı alıp hemen oaradan çıkıyorum.

Carolina Hanım, Cenk Bey’e alışveriş ve giyim konusunda yardımcı olur musunuz?

Evet elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum. Hatta Cenk için daha çok şey almayı cok isterdim ama kendisine kıyafet alınmasi kolay birisi değil maalesef.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.