© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Lezzet’in Yeni Adresi Izaka

Lezzet’in Yeni Adresi Izaka

Lezzetin ve eğlencenin yeni adresi Gümüşsuyu’nda Park Bosphorus Otel’in roof katında bulunan Izaka Restaurant ve Bar geçtiğimiz akşam özel bir davetle açıldı.

 

Osmanlı zamanında ” tattırma, lezzet ve zevk hissettirme” anlamına gelen İzaka’nın açılış davetinin ev sahipliğini; CVK Entertainment Genel Koordinatörü İlhan Zeytun ve CVK Entertainment Operasyonlar Koordinatörü Tarkan Artış birlikte üstlendiler. Birçok tadı bir araya getiren mekanda; Ortadoğu’nun otantik yemekleri, Anadolu’nun geleneksel kebap çeşitleri, Osmanlı Saray mutfağının kendine has lezzetlerinin yanı sıra restoranda dünya mutfağının geniş seçenekleri de konuklar ile buluşturuldu. Gecede CVK Group Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çevik ve eşi Serap Hanım, davete gelen konuklarla tek tek ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergilediler. Kokteyl ile başlayan gecede uzun zamandır bir araya gelmemiş konuklar uzun uzun sohbet etme şansını yakalarken; davetliler daha sonra havuz başında kendileri için özel olarak hazırlanmış masalarına geçerek özel lezzetlerin tadına bakma fırsatı buldular. Bu özel geceye İstanbul sosyal hayatının tanınmış birçok siması katılırken davet geç saatlere kadar devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.