© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mücevher Tutkunları Buluştu

Mücevher Tutkunları Buluştu

Mücevher tutkunlarının vazgeçilmez markası Tiffany&Co yeni koleksiyonu olan
“T-Collection” serisi mücevherlerini Akbank Privete Banking’in sponsor olduğu şık bir etkinlik ile tanıttı.

Mücevher sektörünün öncü markalarından Tiffany&Co yeni koleksiyonu olan T-Collection” Serisi’ni Akbank Privete Banking’in sponsorluğunda düzenlenen Tiffany@Breakfast etkinliğinde mücevher tutkunlarının beğenisine sundu. Les Ottomans’da gerçekleştirilen kahvaltıda tüm dünyada ilk kez Eylül ayında tanıtımı gerçekleştirilen yeni T-Collection’dan çok özel parçalar, cemiyet ve iş hayatının seçkin isimlerine tanıtıldı. Tiffany&Co sahibi Dilek Ertek ve Akbank Private Banking Bölüm Başkanı Didem Bağrıaçık’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte mücevher yazarı Özlem Güsar ile Tiffany Efsanesi hakkında konuklara sunum yaptı. Davete katılan misafirler yeni sezon koleksiyonun yakından inceleme fırsatı yakalarken bilgi almayı da ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.