© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İŞ VE CEMİYET HAYATI VESPERNA’DA BULUŞTU

İŞ VE CEMİYET HAYATI VESPERNA’DA BULUŞTU

Adından sıkça söz ettirmeye devam eden ve açıldığı günden bu yana Başkent sosyal hayatına renk katan Vesperna, Çavuşoğlu Ailesi’nin gelenekselleşen yeni yıl yemeğine ev sahipliği yaptı.

Ev sahipliğini Beril ve Seda-Can Çavuşoğlu’nun üstlendiği davete Ankara iş ve cemiyet hayatının seçkin isimlerinden yaklaşık yüz kişi katıldı. Gelenek haline gelen yemeğin açılış konuşmasını Can Çavuşoğlu yaptı. Çavuşoğlu, 10. yılını kutlayan MAG Medya’nın çok başarılı bir yıl geçirdiğini, 2014 yılının tüm dostları ve ülkemiz için başarılı, mutlu bir yıl olmasını dilediğini belirtti.
Konuşmanın ardından yemeğe geçildi. Oldukça keyifli geçen gecede birbirinden leziz ikramlar davetliler için sunulurken, gece konukların sohbetleriyle geç saatlere kadar devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.